KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299219
nr 1429 9219
Oidentifierad konstnär. Stilleben med nalle. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 27x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:02:33
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr